Zapraszamy do udziału w Targach MEBLE POLSKA 2022! 🔥📣🔥📣 22-25 lutego 2022 🔥📣🔥📣 Dołącz do wystawców! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Targi meblowe w Poznaniu jednak dopiero w lutym

Podziel się

Wobec ograniczonego zainteresowania uczestnictwem w targach meblowych jesienią, po przeprowadzeniu rozmów z wystawcami targów MEBLE POLSKA 2020, zdecydowaliśmy, że kolejna edycja odbędzie się jak zwykle na początku roku w terminie 22 – 25 lutego 2022.

 

- Nasze rozmowy z producentami mebli utwierdziły nas w przekonaniu, że najlepszym okresem na organizację udanych kontraktacji meblowych jest początek roku – mówi dyrektor targów MEBLE POLSKA Józef Szyszka.
Grupa MTP była w pełni przygotowana do organizacji we wrześniu wydarzenia targowego dla branży meblowej o zasięgu krajowym MEBLE JESIEŃ 2021. Ostatecznie jednak zdecydowana większość potencjalnych wystawców dokonała już kontraktacji na najbliższy sezon w pierwszej połowie roku. Część z nich skorzystała przy tym z majowej edycji online Targów MEBLE POLSKA EDYCJA SPECJALNA, w której wzięło udział 54 wystawców oraz 1002 uczestników z 44 krajów. – Wspólnie z naszymi partnerami doszliśmy do wniosku, że w takiej sytuacji organizowanie jesiennego wydarzenia nie przeniesie ich uczestnikom wystarczających korzyści biznesowych.
Według wstępnych deklaracji wystawców ekspozycja targów MEBLE POLSKA 2022 będzie równie okazała jak ostatnia ich edycja przed pandemią. – Wszyscy w branży, zarówno producenci, jak i kupcy meblowi tęsknią już za bezpośrednimi spotkaniami i rozmowami – mówi Józef Szyszka.

Strona MEBLE POLSKA 2022 Oferta uczestnictwa