Zapraszamy do udziału w Targach MEBLE POLSKA 2022! 🔥📣🔥📣 22-25 lutego 2022 🔥📣🔥📣 Dołącz do wystawców! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Targi MEBLE JESIEŃ i HOME DECOR razem z DREMĄ

Podziel się

Planowane pierwotnie na przełom sierpnia i września w Poznaniu Jesienne Kontraktacje Meblowe MEBLE JESIEŃ i Targi Wnętrz HOME DECOR odbędą się 2 tygodnie później. Wydarzenia zorganizowane zostaną w tym samym terminie co Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA od 14 do 17 września 2021 r.

 

- Zmiana terminu ma umożliwić wystawcom lepsze przygotowanie się do targów. Po zakończeniu wakacji szkolnych i połączonego z nimi okresu urlopowego firmy będą miały jeszcze dwa tygodnie na zorganizowanie ekspozycji – wyjaśnia dyrektor projektu MEBLE JESIEŃ Józef Szyszka.

MEBLE JESIEŃ to pierwsze tradycyjne targi meblowe w Polsce od momentu wybuchu pandemii koronawirusa w 2020 roku. Wydarzenie odbędzie się w klasycznej formule ekspozycji w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Skierowane jest do producentów, którzy poszukują możliwości prezentacji krajowym kupcom swojej aktualnej oferty przed jesiennym sezonem sprzedażowym. Wydarzenie ma charakter kontraktacji i przeznaczone jest wyłącznie dla przedstawicieli branży.

Dodatkową atrakcją są targi HOME DECOR, na których przedstawiciele salonów meblowych mogą złożyć zamówienia na artykuły wyposażenia wnętrz.