Zapraszamy do udziału w Targach MEBLE POLSKA 2022! 🔥📣🔥📣 22-25 lutego 2022 🔥📣🔥📣 Dołącz do wystawców! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Standardy bezpieczeństwa na targach Meble Jesień

Podziel się

Poznaj nowe zasady sanitarne, które wprowadziliśmy w trosce o Twoje bezpieczeństwo!

Poznaj standardy bezpieczeństwa na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

Podwyższone standardy bezpieczeństwa obowiązują na Międzynarodowych Targach Poznańskich od lutego 2020. - Zapewnienie bezpieczeństwa wystawcom, zwiedzającym oraz pracownikom targów MEBLE JESIEŃ to nasz absolutny priorytet - zapewnia dyrektor targów Józef Szyszka. Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) podejmujemy wszelkiego rodzaju środki ostrożności w trosce o bezpieczeństwo uczestników targów. 

W trosce o Twoje bezpieczeństwo, zgodnie z wytycznymi GIS i WHO związanymi z ochroną przed zachorowaniem na COVID-19, podczas wydarzeń na terenach targowych prosimy o stosowanie się do poniższych zasad bezpieczeństwa:

Dokładnie myj i dezynfekuj ręce

We wszystkich najczęściej uczęszczanych miejscach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostały zamontowane dozowniki ze środkami dezynfekującymi. Powierzchnie dotykowe (np. blaty, stoły, poręcze, klamki) oraz toalety są w ciągu dnia wielokrotnie dezynfekowane przez serwis sprzątający.

Pamiętaj o zakrywaniu ust i nosa

Wystawcy oraz zwiedzający są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa zarówno w pomieszczeniach pawilonów, jak i na zewnątrz, za wyjątkiem przestrzeni gastronomicznych, gdzie spożywają posiłki.

Zachowaj dystans min. 2 metrów

Pamiętaj, by zwiedzając ekspozycję zawsze zachowywać minimalną odległość 2 m od innych uczestników targów. Pomogą w tym poszerzone ciągi komunikacyjne w przestrzeni wystawienniczej.

Ogranicz używanie gotówki, płać kartą płatniczą

W trakcie wydarzenia zachęcamy do płacenia wyłącznie kartą płatniczą lub inną formą płatności elektronicznej.

Zarejestruj się online

Rejestrację i wydawanie biletów na wydarzenia prowadzimy wyłącznie w formie online.

Obowiązuje limit uczestników

Dzięki rejestracji online i biletom internetowym stale monitorujemy liczbę odwiedzających i zapewniamy zapewniamy 10 mkw powierzchni na jednego uczestnika. W związku z tym - choć to mało prawdopodobne - mogą wystąpić czasowe ograniczenia wejścia na teren wydarzenia podyktowane maksymalną liczbą osób, jaka może przebywać na jednym obszarze.

Nie witaj się uściskiem dłoni

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo witamy się i żegnamy z naszymi partnerami biznesowymi i klientami w sposób bezdotykowy.

Zasłaniaj usta

Podczas kaszlu i kichania zasłaniaj usta łokciem lub chusteczką. W ten sposób chronisz wszystkie osoby znajdujące się na terenie wydarzenia.

W razie potrzeby skorzystaj z pomocy medyka

Zapewniamy zespół medyczny na terenie wydarzenia przez cały czas jego trwania.

Cyrkulacja powietrza

Nasza przestronna przestrzeń wystawiennicza jest wyposażona w nowoczesne systemy wentylacyjne. Dzięki otwartym i wietrzonym pawilonom cały czas utrzymujemy właściwą cyrkulację powietrza.

Mierzenie temperatury

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników naszych wystawców i zwiedzających, przy wejściach na tereny targowe zamontowane zostały kamery termowizyjne mierzące temperaturę ciała osób biorących udział w wydarzeniu.

Zostań w domu, jeśli ->

- zaobserwujesz u siebie objawy choroby,

- jesteś objęty kwarantanną lub izolacją,

- miałeś w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19.

W przypadku zmiany zaleceń Polskiej Izby Przemysłu Targowego, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz władz państwowych dotyczących organizacji imprez targowych zasady bezpieczeństwa na targach Meble Jesień zostaną dostosowane do aktualnych wytycznych.